NALEśNIKARNIA 2.0

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 901 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Naleśnikarnia 2.0. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

7 cze 2026 o 16:17 Mam wrażenie, że naleśniki się zepsuły. kiedyś pancake burger był z soczystym, świeżym i doprawionym mięsem, a dzisiaj mięso bez smaku i wydawało się stare. Parmenski też nie ma już tego smaku co kiedyś. nie wiem, czy zamówię ponownie.
6 cze 2026 o 18:09 Jak zwykle przepyszne!!
31 mar 2026 o 19:35 Niebo w gębie
8 mar 2026 o 22:20 Bardzo pyszne naleśniki, miła obsługa, dobrze przygotowane na wynos
17 lut 2026 o 22:42 Zawsze jak stamtąd zamawiam przychodzi zimne lub letnie, nigdy jeszcze nie przyszło mi ciepłe
31 sty 2026 o 14:34 Zamawiam regularnie, najlepsze naleśniki w TG