Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Naleśnikarnia 2.0. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Kamil
7 cze 2026 o 16:17
Mam wrażenie, że naleśniki się zepsuły. kiedyś pancake burger był z soczystym, świeżym i doprawionym mięsem, a dzisiaj mięso bez smaku i wydawało się stare. Parmenski też nie ma już tego smaku co kiedyś. nie wiem, czy zamówię ponownie.
Adamas
6 cze 2026 o 18:09
Jak zwykle przepyszne!!
Tatiana
31 mar 2026 o 19:35
Niebo w gębie
Halina
8 mar 2026 o 22:20
Bardzo pyszne naleśniki, miła obsługa, dobrze przygotowane na wynos
Julia
17 lut 2026 o 22:42
Zawsze jak stamtąd zamawiam przychodzi zimne lub letnie, nigdy jeszcze nie przyszło mi ciepłe
Przemek
31 sty 2026 o 14:34
Zamawiam regularnie, najlepsze naleśniki w TG